Yumurta Kesim Sıkma Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
159,05₺
172,88₺
Stok Kodu
No:114
Fiyat
144,06 TL + KDV
*16,95 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:114 |
| Ürün Adı | : Sıkma Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Sıkma Kehribar Tesbih (Hareden Kaynaklı Azda olsa Farklılık Olabilir) |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Yumurta Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 12 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 9.3 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 24.5 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!