Sıgırcık Kesim Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
171,20₺
186,09₺
Stok Kodu
No:104
Fiyat
155,07 TL + KDV
*18,25 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:104 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Sıgırcık Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 8.5 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 8.9 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 18.5 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!