Parmak Boy 925 Ayar Gümüş Tesbih
0 puan - 0 yorum
501,56₺
Kategori
Stok Kodu
GT-1519-128
Fiyat
417,97 TL + KDV
*53,46 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : GT-1519-128 |
| Ürün Adı | : Parmak Boy 925 Ayar Gümüş Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : 925 Ayar Gümüş |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Tesbihin Toplam Ağırlığı | : 12.8 gr |
| Habbe (Tane) Şekli | : Arpa Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 5.5 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 3.9 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 12.5 cm |
| Kamçı (Püskül) Uzunluğu | : 5.5 cm |
| Toplam Uzunluk | : 18 cm |
| Tekli Çekim | : Evet |
| Çiftli Çekim | : Evet |
| Sallamak için uygun mudur? | : Evet |
| Günlük kullanım uygun mu? | : Evet |
| Koleksiyonluk mu? | : İsteğe Bağlı |
| İmame Maddesi | : 925 Ayar Gümüş |
| İmame Değiştirilebilir mi? | : Hayır |
| İmameye Gümüş ile İsim yazılabilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül) Maddesi | : 925 Ayar Gümüş |
| Kamçı (Püskül) Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| Kamçı (Püskül) Ucu Değiştirilebilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül ) Ucuna Harf Takılabilir mi? | : Evet |
| Habbe (Tane) süslemesinde kullanılan madde (İşlemeler) | : - |
| Habbe (Tane) Dolgu Maddesi | : - |
| Habbenin (Tanenin) dizildiği malzeme | : 925 Ayar Gümüş Zincir |
| Hazırlanma Süresi (Kargo Teslimat Süresi Hariç) | : Stokta Mevcut & Aynı Gün Kargoya Verilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!