Küre Kesim Rus Taşı Tesbih
0 puan - 0 yorum
71,61₺
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : UCZ-87 |
| Ürün Adı | : Rus Taşı |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Rus Taşı |
| Üretim Şekli | : Atölye Yapımı |
| Tesbihin Toplam Ağırlığı | : 24.1 gr |
| Habbe (Tane) Şekli | : Küre Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 9.8 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 9.8 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 19.5 cm |
| Kamçı (Püskül) Uzunluğu | : - |
| Toplam Uzunluk | : - |
| Tekli Çekim | : Evet |
| Çiftli Çekim | : Evet |
| Sallamak için uygun mudur? | : Evet |
| Günlük kullanım uygun mu? | : Evet |
| Koleksiyonluk mu? | : Hayır |
| İmame Maddesi | : Rus Taşı |
| İmame Değiştirilebilir mi? | : Hayır |
| İmameye Gümüş ile İsim yazılabilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül) Maddesi | : - |
| Kamçı (Püskül) Değiştirilebilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül) Ucu Değiştirilebilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül ) Ucuna Harf Takılabilir mi? | : Hayır |
| Habbe (Tane) süslemesinde kullanılan madde (İşlemeler) | : - |
| Habbe (Tane) Dolgu Maddesi | : - |
| Habbenin (Tanenin) dizildiği malzeme | : Tesbih İpi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!