Küre Kesim Kırmızı Yansımalı Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
207,66₺
225,71₺
Stok Kodu
No:103
Fiyat
188,09 TL + KDV
*22,13 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:103 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Küre Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 11 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 11 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 22.5 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!