Küre Kesim Bilek Boy Hatasız Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
166,27₺
180,73₺
Stok Kodu
No:106
Fiyat
150,61 TL + KDV
*17,72 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:106 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Küre Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 8 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 8 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 17.2 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!