Bilek Boy Imamesi İşçilikli Küre Kesim Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
167,15₺
181,68₺
Stok Kodu
No:111
Fiyat
151,40 TL + KDV
*17,82 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:111 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Küre Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 8 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 8 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 17.5 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!