Karıncalı Küre Kesim Tesbih
0 puan - 0 yorum
157,94₺
Kategori
Stok Kodu
KT-1631-40
Piyasa Fiyatı
50 TL & 70 TL Arası
Fiyat
131,62 TL + KDV
*16,83 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : KT-1631-40 |
| Ürün Adı | : Karıncalı Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Plastik |
| Üretim Şekli | : Atölye Yapımı |
| Tesbihin Toplam Ağırlığı | : 44.1 gr |
| Habbe (Tane) Şekli | : Küre Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 11.5 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 11.5 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 23.5 cm |
| Kamçı (Püskül) Uzunluğu | : 8.5 cm |
| Toplam Uzunluk | : 32 cm |
| Tekli Çekim | : Evet |
| Çiftli Çekim | : Evet |
| Sallamak için uygun mudur? | : Evet |
| Günlük kullanım uygun mu? | : Evet |
| Koleksiyonluk mu? | : Hayır |
| İmame Maddesi | : Plastik |
| İmame Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| İmameye Gümüş ile İsim yazılabilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül) Maddesi | : Metal Püskül |
| Kamçı (Püskül) Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| Kamçı (Püskül) Ucu Değiştirilebilir mi? | : Evet (Gümüş Ücretli) |
| Kamçı (Püskül ) Ucuna Harf Takılabilir mi? | : Evet (Gümüş Ücretli) |
| Habbe (Tane) süslemesinde kullanılan madde (İşlemeler) | : - |
| Habbe (Tane) Dolgu Maddesi | : - |
| Habbenin (Tanenin) dizildiği malzeme | : Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi (Kargo Teslimat Süresi Hariç) | : Stokta Mevcut & Aynı Gün Kargoya Verilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!