İri Boy Beyzi Kesim Efe Model Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
179,30₺
194,89₺
Stok Kodu
No:107
Fiyat
162,41 TL + KDV
*19,11 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:107 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Büyük Beyzi Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 15 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 11 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 17 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!