Eskitme model Yumurta Kesim Fenol Kokulu Sıkma Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
148,66₺
161,58₺
Stok Kodu
No:79
Fiyat
134,65 TL + KDV
*15,84 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:79 |
| Ürün Adı | : Eskitme model Sıkma Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Sıkma Kehribar Tesbih |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Yumurta Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 11 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 8.5 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 22 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!