Beyzi Kesim Hareli Sıkma Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
167,15₺
181,68₺
Stok Kodu
No:86
Fiyat
151,40 TL + KDV
*17,82 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:86 |
| Ürün Adı | : Sıkma Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Sıkma Kehribar Tesbih (Hareden Kaynaklı Azda olsa Farklılık Olabilir) |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Beyzi Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 12.5 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 7.7 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 26.5 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!