Beyzi Kesim Çakır mavisi Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
148,66₺
161,58₺
Stok Kodu
No:113
Fiyat
134,65 TL + KDV
*15,84 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:113 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Beyzi Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 12 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 6.8 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 24 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!