Beyzi Kesim Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
%8 İndirimli
146,90₺
159,67₺
Stok Kodu
No:120
Fiyat
133,06 TL + KDV
*15,66 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : No:120 |
| Ürün Adı | : Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar Tesbih |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Habbe (Tane) Şekli | : Beyzi Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 10 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 7 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 23.5 cm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!