925 Ayar Gümüş Püsküllü Özel İşçilikli 925 Ayar Gümüş işlemeli Küre Kesim Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
842,12₺
Kategori
Stok Kodu
AKT-1461-390
Piyasa Fiyatı
400 TL & 500 TL Arası
Fiyat
701,77 TL + KDV
*89,76 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : AKT-1461-390 |
| Ürün Adı | : Özel işçilikli Gümüş işlemeli Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Tesbihin Toplam Ağırlığı | : 56.2 gr |
| Habbe (Tane) Şekli | : Küre Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 12.5 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 12.5 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 22.8 cm |
| Kamçı (Püskül) Uzunluğu | : 11.2 cm |
| Toplam Uzunluk | : 34 cm |
| Tekli Çekim | : Evet |
| Çiftli Çekim | : Evet |
| Sallamak için uygun mudur? | : Evet |
| Günlük kullanım uygun mu? | : Evet |
| Koleksiyonluk mu? | : İsteğe Bağlı |
| İmame Maddesi | : Ateş Kehribar |
| İmame Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| İmameye Gümüş ile İsim yazılabilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül) Maddesi | : 925 Ayar Gümüş |
| Kamçı (Püskül) Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| Kamçı (Püskül) Ucu Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| Kamçı (Püskül ) Ucuna Harf Takılabilir mi? | : Evet |
| Habbe (Tane) süslemesinde kullanılan madde (İşlemeler) | : 925 Ayar Gümüş |
| Habbe (Tane) Dolgu Maddesi | : - |
| Habbenin (Tanenin) dizildiği malzeme | : Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi (Kargo Teslimat Süresi Hariç) | : Stokta Mevcut & Aynı Gün Kargoya Verilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!