925 Ayar Gümüş Püsküllü Kırmızı Yansımalı istanbul Kesim Ateş Kehribar Tesbih
0 puan - 0 yorum
445,86₺
Kategori
Stok Kodu
AKT-1541-190
Piyasa Fiyatı
180 TL & 220 TL Arası
Fiyat
371,55 TL + KDV
*47,52 ₺ den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Bilgileri | |
| Stok Kodu | : AKT-1541-190 |
| Ürün Adı | : Özel Isçilikli Kırmızı Yansımalı Ateş Kehribar Tesbih |
| Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Malzeme | : Yeni Döküm Ateş Kehribar |
| Üretim Şekli | : Özel İşçilikli Atölye Yapımı |
| Tesbihin Toplam Ağırlığı | : 20.6 gr |
| Habbe (Tane) Şekli | : Istanbul Kesim |
| Habbe (Tane) Boyu | : 8.7 mm |
| Habbe (Tane) Eni | : 9 mm |
| İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil) | : 19 cm |
| Kamçı (Püskül) Uzunluğu | : 11 cm |
| Toplam Uzunluk | : 30 cm |
| Tekli Çekim | : Evet |
| Çiftli Çekim | : Evet |
| Sallamak için uygun mudur? | : Evet |
| Günlük kullanım uygun mu? | : Evet |
| Koleksiyonluk mu? | : İsteğe Bağlı |
| İmame Maddesi | : Ateş Kehribar |
| İmame Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| İmameye Gümüş ile İsim yazılabilir mi? | : Hayır |
| Kamçı (Püskül) Maddesi | : 925 Ayar Gümüş |
| Kamçı (Püskül) Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| Kamçı (Püskül) Ucu Değiştirilebilir mi? | : Evet |
| Kamçı (Püskül ) Ucuna Harf Takılabilir mi? | : Evet |
| Habbe (Tane) süslemesinde kullanılan madde (İşlemeler) | : - |
| Habbe (Tane) Dolgu Maddesi | : - |
| Habbenin (Tanenin) dizildiği malzeme | : Tesbih İpi |
| Hazırlanma Süresi (Kargo Teslimat Süresi Hariç) | : Stokta Mevcut & Aynı Gün Kargoya Verilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!